Comfortabel wonen
Je komt de woning binnen in de hal, hier bevindt zich ook een toilet en de meterkast en de deur naar de badkamer. Vanuit de hal open je de deur naar de woonkamer met open keuken en fijne zithoek. Op zomerse dagen gooi je de deur in de keuken lekker open en loop je zo de tuin in! Verder is er een slaapkamer en een badkamer met douche, wastafel en aansluitpunten voor wasmachine en droger. De berging is handig om de elektrische fiets(en) in te stallen! De auto parkeer je aan de straat tegenover je woning.
Een verdieping met mogelijkheden
Op de begane grond woon je al uiterst comfortabel, maar er is ook nog een ruime bovenverdieping met maar liefst 2 slaapkamers. Ideaal voor als de kleinkinderen komen logeren. Maar als je liever meer ruimte wilt voor jezelf, creëer je hier een hobbykamer met een uitzicht op de tuin.
De woningen worden ontwikkeld via het MorgenWonen-concept. Een innovatief en duurzaam woonconcept. Jouw woning wordt bijna volledig afgewerkt opgeleverd. En dat ook nog eens energiezuinig. Perfect toch?