Zuidzicht
In Zuidzicht komen 22 moderne twee-onder-een kapwoningen. Strak vormgegeven en met lekker veel ruimte! Stuk voor stuk prachtige woningen met 3 woonlagen, hoge ramen en lichte gevelkleur voorzien van mooie houten details. Alle woningen worden standaard al met uitbouw gerealiseerd. De zonnige achtertuin kijkt vrij uit op het achterliggende gebied met veel groen en water.
Aanbod
Wonen in Markiezaten
In de wijk Markiezaten woon je rondom water. De jonge nieuwbouwwijk is ruim opgezet en er is veel groen met kinderveilige plekken om lekker te kunnen spelen. Een basisschool om de hoek. Vriendjes wonen altijd vlakbij! In de afgelopen jaren is een prachtige nieuwbouwwijk ontstaan. Het aanbod is zeer divers. De nieuwste woningen in Markiezaten zijn zeer energiezuinig door alle duurzame voorzieningen.
De status van Zuidzicht is op dit moment in aanbouw
Prognose van oplevering: Tweede helft 2026
Interesse? Meld je aan
Hiermee blijf je op de hoogte van het belangrijkste nieuws en eventuele projecten
Laatste nieuws
Hoogste punt Zuidzicht bereikt
Een feestelijke mijlpaal in Markiezaten in Bergen op Zoom: het hoogste punt van de bouw van Zuidzicht is bereikt. Er wordt hard gewerkt om de woningen in Zuidzicht te realiseren. De bouw startte in juni 2025 en wordt uitgevoerd door aannemer Aan der Stegge.